HOME

best choice

Zasłony

Dobór zasłon i firan często przyprawia o zawrót głowy. Jest to decyzja trudna, zwłaszcza, że o efekcie końcowym decyduje wiele szczegółów: tkanina, szycie, pasmanteria, sposób marszczenia etc.  Jesteśmy profesjonalnym studiem dekoracji okien, które zapewnia obsługę od projektu, konsultacji,  do montażu. Zasłony to jeden z najistotniejszych elementów wystroju. Idealnie dobrane, stworzą atmosferę domu.  Tkanina zawsze dodaje  ciepła i podkreśla charakter. Jednak łatwo o popełnienie błędu…

 

U nas znajdziecie wiele inspiracji. Skorzystajcie z naszej wiedzy i doświadczenia. Z pewnością znajdziemy wspólnie rozwiązanie. Dziesiątki próbników naszej kolekcji, oraz wiodących europejskich producentów, katalogi zdjęć z realizacjami pomogą podjąć decyzję. Pamiętaj, że uszycie niezwykłych zasłon, które będą stanowiły dekorację przez wiele lat to prawdziwa sztuka.

 

Przed spotkaniem z nami, zastanów się czego oczekujesz:

1. Czy zasłona ma być tylko dekoracją, czy pełnić funkcję osłony okiennej.

2. W jakim stylu ma być uszyta z – nowoczesnym, czy klasycznym

3. Czy tkanina ma być gładka, naturalna, czy też wzorzysta z połyskiem

4. W jaki sposób ma być sterowana, manualnie, czy np. na pilota.

 

Na co dzień spotykamy się z klientami w naszym showroomie, lub w domach,  omawiamy projekty, jesteśmy w stałym kontakcie, także mailowym. Współpracujemy z architektami, wiele naszych realizacji znalazło się w publikacjach prasowych, a  rekomendacje klientów dają nam największą dawkę satysfakcji.  Zapraszamy.